در آکواریوم سان‌شاین توکیو پنگوئن‌ها در آسمان پرواز می‌کنند

//در آکواریوم سان‌شاین توکیو پنگوئن‌ها در آسمان پرواز می‌کنند

در آکواریوم سان‌شاین توکیو پنگوئن‌ها در آسمان پرواز می‌کنند

پنگوئن‌ها می‌توانند راه بروند، شنا کنند و روی شکم خود سینه‌خیز بروند ولی آن‌ها قادر به پرواز کردن نیستند! با این حال در آکواریوم سان شاین توکیو پنگوئن‌ها چیزی شبیه به پرواز را هم تجربه می‌کنند. این آکواریوم، در حال حاضر میزبان نمایشگاه پنگوئن‌ها است ولی در واقع متعلق به شیر‌های دریایی است. این تنها مکان در دنیا است که می‌توان پنگوئن‌ها را به این صورت مشاهده کرد.

آکواریوم سان‌شاین، یک آکواریوم کوچک بر روی بام یک ساختمان ۹ طبقه در شهر سان‌شاین توکیو است. این آکواریوم، ۲.۲۸ متر با سطح زمین فاصله دارد و امکان مشاهده‌ی شیر‌های دریایی را برای بینندگان فراهم کرده است. نمایشگاه پنگوئن‌های پرنده اکنون از ساعت ۶:۳۰ تا ۷:۳۰ بعد از ظهر برگزار می‌شود و تا ۲ سپتامبر ۲۰۱۲ ادامه خواهد داشت.

توسط | ۱۳۹۱/۵/۳۱ ۱۸:۰۴:۵۳ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۱|طبیعت و حیوانات|۲s دیدگاه

درباره نویسنده:

رسول هستم، دانشجوی مهندسی برق و علاقمند به انرژی های نو. برای انتشار مطالب مرتبط با محیط زیست و انرژی‌های نو در خدمتتون هستم. امیدوارم برای شما مفید واقع بشم و قدمی در سبزتر شدن کره‌ی زمین بردارم. به دلیل کمبود وقت از همکاری با دانشجویان گرامی معذور هستم. اطلاعات بیشتر در مورد من ...

۲s دیدگاه

 1. MOh$$eN مرداد ۱۲, ۱۳۹۱ در ۱۰:۲۳ ب٫ظ - پاسخ

  agha che jaleb …. pangooan parande ham nadide boodim ke didim

  rasti esm nemisande too net search kardam .. ye site khoob dasht be esm PICHGOOSHTI .. alanam dige tatil shode ..

  bache ha in sitesh kheyli khoob bood be khosoos ye matlab rajebe KINECT dasht ke radif bood

  • رسول چراغی مرداد ۱۳, ۱۳۹۱ در ۱:۰۳ ب٫ظ - پاسخ

   سلام

   اون چراغی خودم هستم. وبسایت پیچ گوشتی وقت خیلی زیادی میخواست چون همه موضوعات را پوشش میداد و خبرهای علمی هم ماشالله کم نیست برای ترجمه. خب نویسنده دائم همیدا نشد که کمکم کنه. به خاطر همین محدوده فعالیتم را با این دوتا وبسایت محدود تر کردم که بتونم با وقت کم تر، کار بهتری را ارائه بدم، با توجه به این که بنده توی این دوتا زمینه، (انرژی نو و خودرو برقی) دارم به طور تخصصی کار میکنم.

   با این حال وبسایت پیچ گوشتی هم همچنان هزینه هاشرداخت میشه که پابرجا بمونه ولی دیگه شاید آنچنان وقتی برای آپدیتش نداشته باشم.

درج دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.