پارک Kfar Kedem اسرائیل با الاغ‌هایی مجهز به وای-فای

//پارک Kfar Kedem اسرائیل با الاغ‌هایی مجهز به وای-فای

پارک Kfar Kedem اسرائیل با الاغ‌هایی مجهز به وای-فای

عنوان مطلبی کمی خنده‌دار بود نه؟ بله! نه تنها در کافی نت‌های اسرائیل شما قادر به دست‌یابی به اینترنت خواهید بود، بلکه در پارک Kfar Kedem، در مجاورت الاغ‌ها نیز می‌توانید از امکانات اینترنت بی‌سیم بهرمند شوید! پارک Kfar Kedem theme در هاشایا (Hashaya) واقع در اسرائیل، یکی از جاذبه‌های توریستی است که میهمانان در آن منطقه، زندگی در عهد عتیق را تجربه می‌کنند. ولی با وجود اینکه سعی شده است تا این پارک همان حالت قدیمی خود را حفظ کند، مدیر آن، Menachem Goldberg، تصمیم گرفته است تا برای میهمانان آن اینترنت بی‌سیم فراهم کند و بدین منظور، ۵ تا از الاغ‌های آن پارک را به روتورهای بی‌سیم مجهز کرده است! روتور بی‌سیم، اطراف گردن الاغ‌ها بسته می‌شود و به راحتی نمی‌افتد.

اگر شما قصد تجربه‌ی زندگی قدیمی را در این پارک داشته باشید، پس چک کردن ایمیل در این وسط برای چیست؟ مدیر پارک مذکور علت را این اعلام کرده است که با وجود اینترنت بی‌سیم در این منطقه، میهمانان می‌توانند حس خود از این سفر گردشی را با دوستان خود از طریق فیس‌بوک یا توییتر به راحی با دوستان خود به اشتراک بگذارند! به گفته‌ی وی: «ما ۳۰ الاغ داریم که ۵ تای آن‌ها را به روتور بی‌سیم مجهز کرده‌ایم. شاید در آینده الاغ‌های بیشتری را مجهز به اینترنت همراه کنیم.»

به نظر شما آیا راه بهتری برای این‌کار نبود؟

توسط | ۱۳۹۱/۶/۴ ۱۴:۲۵:۲۲ شهریور ۴ام, ۱۳۹۱|طبیعت و حیوانات|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

رسول هستم، دانشجوی مهندسی برق و علاقمند به انرژی های نو. برای انتشار مطالب مرتبط با محیط زیست و انرژی‌های نو در خدمتتون هستم. امیدوارم برای شما مفید واقع بشم و قدمی در سبزتر شدن کره‌ی زمین بردارم. به دلیل کمبود وقت از همکاری با دانشجویان گرامی معذور هستم. اطلاعات بیشتر در مورد من ...

درج دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.