اکوگیک، نامزد بهترین وبسایت محیط زیست سال ۱۳۹۱ در جشنواره وب ایران

///اکوگیک، نامزد بهترین وبسایت محیط زیست سال ۱۳۹۱ در جشنواره وب ایران

اکوگیک، نامزد بهترین وبسایت محیط زیست سال ۱۳۹۱ در جشنواره وب ایران

با اعرض سلام و ادب خدمت دوست‌داران محیط زیست و انرژی‌های نو.

اگر از خوانندگان مطالب اکوگیک باشید باید به این موضوع پی برده باشید که این وبسایت، به دلیل مشغله‌های تحصیلی بنده مدتی است که آپدیت نشده است و به خاطر این موضوع پوزش می‌طلبم. البته در این زمان امکان کپی برداری از وبسایت‌های فارسی زبان وجود داشت ولی اکوگیک، وبسایتی است که خبرها را از دیگر وبسایت‌های فارسی منتشر نخواهد کرد، مگر به صورت نقد و بررسی زیرا این عمل از اصالت، محبوبیت و کیفیت وبسایت می‌کاهد.

اکوگیک با وجود اینکه دیر مدتی نیست که شروع به فعالیت کرده، به رنکینگ ۳ در گوگل درست یافته است و همچنین موفق شده تا به عنوان یکی از بهترین وب‌سایت‌های محیط زیست کشور در جشنواره‌ی وب ایران شناخته شود. این موفقیت را به تمامی دوستداران اکوگیک تبریک می‌گویم.

قابل ذکر است که وب‌سایت وسایل نقلیه‌ی سبز که خبرها و اطلاعات وسایل نقلیه‌ی الکتریکی، هیبرید الکتریکی و پیل سوختی را بر دوش آن گذاشته‌ام نیز نامزد برترین وب‌سایت خودروی سال در جشنواره‌ی وب‌ایران شده است. از این بابت که توانسته‌ام حضور سبزی در وب ایران داشته باشم و قدم کوچکی در سبزتر شدن کره‌ی زمین بردارم، بسیار خوشحالم.

توسط | ۱۳۹۱/۱۱/۲۴ ۷:۴۶:۱۵ بهمن ۲۴ام, ۱۳۹۱|اخبار اکوگیک|۲s دیدگاه

درباره نویسنده:

رسول هستم، دانشجوی مهندسی برق و علاقمند به انرژی های نو. برای انتشار مطالب مرتبط با محیط زیست و انرژی‌های نو در خدمتتون هستم. امیدوارم برای شما مفید واقع بشم و قدمی در سبزتر شدن کره‌ی زمین بردارم. به دلیل کمبود وقت از همکاری با دانشجویان گرامی معذور هستم. اطلاعات بیشتر در مورد من ...

۲s دیدگاه

 1. ایده بکر بهمن ۲۴, ۱۳۹۱ در ۹:۵۶ ب٫ظ - پاسخ

  با سلام، 
  موفقیت شما را در کسب عنوان کاندیداتوری جشنواره وب ایران تبریک می گوییم.

  ایده بکر

  • Rasool cheraghi بهمن ۲۴, ۱۳۹۱ در ۱۰:۱۵ ب٫ظ - پاسخ

   سلام
   بسیار ممنون. من هم کسب این عنوان در دسته ی فناوری را به مدیریت محترم “ایده بکر” تبریک میگم”. امیدوارم مقام اول را کسب کنید

درج دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.