Milk the Sun، فروشگاه آنلاین برای انرژی خورشیدی

///Milk the Sun، فروشگاه آنلاین برای انرژی خورشیدی

Milk the Sun، فروشگاه آنلاین برای انرژی خورشیدی

میلیون‌ها پنل فتوولتائیک خورشیدی در سرتاسر اروپا وجود دارند ولی تاکنون هیچ راه مستقیمی برای خرید و فروش مستقیم آن‌ها وجود نداشته است مگر فروش محصولات کمپانی‌ها.

با حدود ۱۱۷ میلیارد یورو سرمایه‌گذاری‌های فعلی روی نصب پنل‌های فتوولتائیک در اروپا (و انتظار بازار برای دو برابر شدن این مقدار تا ۲۰۱۵)، موقعیت‌های زیادی برای خرید و فروش آن‌ها در پروژه‌های فعلی، پروژه‌های آینده و ارتباط صاحبان پنل‌های خورشیدی با مالکان زمین مناسب وجود دارد.

solar-panel-close-view-ecogeek

Milk the sun، چیزی است که خلاء موجود را پر خواهد کرد. این پلتفرم فروشگاه آنلاین که از برلین با نسخه‌ی بتا در دسترس است، ادعا می‌کند که سرمایه‌گذاری روی پروژه‌های فتوولتائیک را آسان می‌کند. کاربران می‌توانند به دنبال سطوحی برای نصب پنل‌های خود بگردند (زمین‌ها یا پشت‌بام‌ها) تا پروژه‌ی خود را راه‌اندازی کنند؛ می‌توانند به دنبال پروژه‌های مقرون به صرفه‌ی فتوولتائیک بگردند تا در آن سرمایه‌گذاری کنند و یا اجاره‌ی زمین و پشت‌بام خود را برای راه‌اندازی پروژه پیشنهاد دهند یا…

گفته‌ می‌شود که این فروشگاه هم هزینه‌های معامله و هم زمان لازم برای راه‌اندازی پروژه‌ی خورشیدی را از طریق حذف واسطه‌ها کاهش می‌دهد. توسعه دهندگان، ابداع‌گران، نصب کنندگان و صاحبان می‌توانند در این وب‌سایت ثبت‌نام کنند و به دنبال همکارهایی با پتانسیل‌های شغلی لازم در زمینه‌ی انرژی تجدیدپذیر خورشیدی بگردند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت Milk the Sun مراجعه فرمایید.

لازم به ذکر است که به زودی فروشگاه سبز اکوگیک نیز برای پارسی زبانان راه‌اندازی خواهد شد. کسانی که قادر به همکاری در این زمینه هستند، از طریق فرم تماس پیشنهادها و انتقادات خود را با ما در میان بگذارند.

توسط | ۱۳۹۲/۱/۱۵ ۹:۱۲:۰۸ فروردین ۱۵ام, ۱۳۹۲|اخبار انرژی, انرژی خورشیدی|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

رسول هستم، دانشجوی مهندسی برق و علاقمند به انرژی های نو. برای انتشار مطالب مرتبط با محیط زیست و انرژی‌های نو در خدمتتون هستم. امیدوارم برای شما مفید واقع بشم و قدمی در سبزتر شدن کره‌ی زمین بردارم. به دلیل کمبود وقت از همکاری با دانشجویان گرامی معذور هستم. اطلاعات بیشتر در مورد من ...

درج دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.