اولین دوربین دیجیتال دنیا با انرژی تجدیدپذیر

//اولین دوربین دیجیتال دنیا با انرژی تجدیدپذیر

اولین دوربین دیجیتال دنیا با انرژی تجدیدپذیر

دوربین‌های دیجیتال در دنیای کنونی بسیار فراگیر شده‌اند. این دوربین‌ها به طور معمول، از طریق باتری و شارژر تغذیه می‌شوند. دوربین دیجیتال خورشید و ابر (sun & cloud) مجهز به تجهیزات داخلی برای تولید الکتریسیته از طریق انرژی تجدیدپذیر است که این انرژی‌ها شامل انرژی خورشیدی و انرژی مکانیکی می‌باشند. این دوربین هم قادر به عکاسی و هم فیلم‌برداری است و همچنین دارای ۱۵ فیلتر داخلی برای عاشقان اپلیکیشن‌های اینستاگرام و سه حالت عکاسی portrait، نرمال و ماکرو می‌باشد.

suncloud-solarpowered-selfgenerating-digital-camera-ecogeek-01

روی دوربین، یک پنل خورشیدی قرار گرفته است که به طور اتوماتیک قادر به شارژ کردن باتری دوربین می‌باشد. علاوه بر این، باتری دوربین از طریق یک هندل دستی نیز قادر به شارژ شدن می‌باشد. البته برای افراد تنبلی که حس شارژ کردن دوربین با نور خورشید یا هندل دستی را ندارند، امکان شارژ از طریق پورت USB نیز فراهم شده است.

suncloud-solarpowered-selfgenerating-digital-camera-ecogeek-02

این دوربین با قیمت ۲۰۰ دلار قابل سفارش است. (لینک محصول)

جزئیات دقیق‌تر این دوربین که توسط سایت منبع منتشر شده را می‌توانید در صفحه بعد این مطلب نیز مشاهده فرمایید.

توسط | ۱۳۹۲/۱/۱۲ ۲۲:۵۲:۰۶ فروردین ۱۲ام, ۱۳۹۲|محصولات|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

رسول هستم، دانشجوی مهندسی برق و علاقمند به انرژی های نو. برای انتشار مطالب مرتبط با محیط زیست و انرژی‌های نو در خدمتتون هستم. امیدوارم برای شما مفید واقع بشم و قدمی در سبزتر شدن کره‌ی زمین بردارم. به دلیل کمبود وقت از همکاری با دانشجویان گرامی معذور هستم. اطلاعات بیشتر در مورد من ...

درج دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.