حفظ جان پسر بچه گم شده در استرالیا توسط کانگوروی دوست داشتنی

//حفظ جان پسر بچه گم شده در استرالیا توسط کانگوروی دوست داشتنی

حفظ جان پسر بچه گم شده در استرالیا توسط کانگوروی دوست داشتنی

شنبه هفته قبل درحالی‌که یک پسر بچه ۷ ساله با والدین خود در شبه جزیره‌های واقع در جنوب استرالیا به پیک‌نیک رفته بود در پی یک کانگوروی کوچک به میان بوته‌ها رفت. این پسر بچه‌ی مهربان که سیمون نام داشت برای مادرش گل چیده بود ولی نتوانست راه برگشت را پیدا کند تا اینکه هوا تاریک شد. یک کانگورو به آن نزدیک شد و گل‌های او را خورد و سپس کنار او خوابید و به خاطر همین موضوع، پسر بچه نیز شب را در جای گرم و نرمی سپری کرد.

australian-boy-lost-bush-saved-by-kangaroo-ecogeek-ir-01

پدر و مادر او به همراه یک تیم تجسس برای یافتن او بسیار تلاش کردند. سیمون می‌گوید که من هلیکوپترها را می‌دیدم ولی آن‌ها من را نمی‌دیدند. نهایتاً تیم تجسس توانستند او را در طی زمان نزدیک به ۲۴ ساعت پیدا کنند.

شاید شنیدن حرف‌های سیمون برای اطرافیانش غیرقابل باور بود، ولی مادرش با بوییدن لباس‌های او حرف‌هایش را تایید کرد.

australian-boy-lost-bush-saved-by-kangaroo-ecogeek-ir-00

در سال ۲۰۰۳ نیز شخصی به یک کانگورو کمک کرده و تا جان سالم به در ببرد. روزی شخص مذکور ناخودآگاه با یک قطعه درخت در حال سقوط برخورد کرده و آسیب دیده بود. پس از آسیب دیدن آن مرد، همان کانگورو به کمکش آمده بود (داستان کامل). پس شاید این آخرین باری نباشد که شاهد کمک کانگوروها به انسان‌ها باشیم.

این کانگورو برای این کارش کاندید جایزه ملی حیوانات Valour خواهد شد. سیمون و والدینش نیز از دیدن اعطای این جایزه به کانگورو خوشحال خواهند شد زیرا معلوم نیست اگر این کانگورو نبود چه اتفاقی رخ میداد…

yahoo

توسط | ۱۳۹۲/۵/۱۷ ۲۱:۵۰:۴۶ مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۲|طبیعت و حیوانات|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

رسول هستم، دانشجوی مهندسی برق و علاقمند به انرژی های نو. برای انتشار مطالب مرتبط با محیط زیست و انرژی‌های نو در خدمتتون هستم. امیدوارم برای شما مفید واقع بشم و قدمی در سبزتر شدن کره‌ی زمین بردارم. به دلیل کمبود وقت از همکاری با دانشجویان گرامی معذور هستم. اطلاعات بیشتر در مورد من ...

درج دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.