پذیرش نویسنده همکاری در اکوگیک در زمینه محیط زیست و انرژی‌های نو

///پذیرش نویسنده همکاری در اکوگیک در زمینه محیط زیست و انرژی‌های نو

پذیرش نویسنده همکاری در اکوگیک در زمینه محیط زیست و انرژی‌های نو

همان‌طور که مطلع هستید وب‌سایت اکوگیک با هدف ترویج فرهنگ انرژی‌های نو و برخی مسائل مرتبط با محیط زیست راه‌اندازی شده و تاکنون هم در زمینه‌های آموزشی و هم خبری، نقش بسزایی در افزایش آگاهی عموم در این زمینه داشته است و با هدف برداشتن گام‌هایی در جهت سبزتر شدن کره زمین، این مسیر را همچنان ادامه خواهد داد، ولو به آهستگی. خبرها و مطالب خوب خارجی در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر و محیط زیست به وفور یافت می‌شوند ولی متأسفانه راهبری این وب‌سایت و قدم گذاشتن در این مسیر سبز به تنهایی کاری است نسبتاً دشوار.

اکنون به دلیل مشغله بسیار و سد بزرگی به نام کنکور، بنده جهت به روز رسانی وب‌سایت‌های اکوگیک و وسایل نقلیه سبز نیازمند یک نویسنده سبز هستم که تا مدت چند ماه با دریافت هزینه‌ای، وظیفه به روز رسانی وب‌سایت را بر عهده بگیرد.

فعالیت نویسندگان سبز نه فقط در وب‌سایت اکوگیک بلکه در هر وب‌سایت یا وبلاگ سبز پارسی دیگر دارای ارزشی وصف ناپذیر است و باید بدون شک کسانی را که بدون هیچ چشم داشتی در وب‌سایت یا وبلاگ خود در حال اطلاع رسانی در این زمینه هستند، از حامیان بزرگ طبیعت به حساب آورد.

فعالیتی که نویسنده مذکور در این وب‌سایت انجام خواهد داد، دارای ارزش معنوی و مادی بسیار بالایی است ولی به دلیل عدم وجود اسپانسر و حامی مالی، شاید نتوانم آن طور که شایسته و بایسته حق واقعی نویسنده اکوگیک را پرداخت کنم. هزینه‌ی قابل پرداخت تنها قسمتی از مبلغی است که به عنوان “پول تو جیبی” برای خود باید خرج کنم ولی صرف هزینه در اکوگیک برای اطلاع رسانی، شیرینی خاص خود را دارد. من کسب درآمد را به عنوان آخرین هدف خود از ایجاد این پایگاه اینترنتی سبز مد نظر قرار داده‌ام، به خاطر همین موضوع، در صورت جذب اسپانسر و حامی مالی، تمامی هزینه کسب شده به نویسنده تعلق خواهد گرفت.

به سراغ اصل مطلب می‌روم. کسانی که قصد همکاری دارند باید نکاتی که در ادامه آورده شده‌اند را مد نظر قرار دهند:

۱- اولین شرط همکاری، علاقمند بودن نویسنده به موضوع محیط زیست و انرژی‌های نو است.

۲- آمادگی نویسنده برای ارائه حداقل ۳ مطلب در هفته. انتظار می‌رود متن لینک‌های تحویل داده شده، نهایتاً تا ۲۴ ساعت بعد آماده شوند.

۳- متن‌های خبری خارجی که در اختیار نویسنده قرار خواهند گرفت، تخصصی نیستند و انتظار می‌رود ترجمه سلیس و روانی ارائه گردد و همچنین در برخی موارد نویسنده باید قدرت پروراندن مطلب را داشته باشد. نویسنده می‌تواند بر اساس اطلاعات یا بنا بر صلاح‌دید خود مواردی را از متن‌ها حذف یا بر آن‌ها اضافه کند. ترجمه “کلمه به کلمه” اصلاً مد نظر نیست.

۴- همکاری “حداقل” تا پایان بهمن‌ماه خواهد بود (مگر اینکه اوضاع مالی آنچنان خراب شود که از پرداخت هزینه به نویسنده نا توان بمانم)

۵- نویسنده باید تسلط سطحی بر سیستم مدیریت محتوای وردپرس و نرم افزار فتوشاپ داشته باشد (برای لوگو گذاری روی عکس‌ها و در صورت لزوم پایین آوردن حجم آن‌ها ). در صورت لزوم و تحت شرایط خاص، این موارد به کسانی که قصد همکاری دارند آموزش داده خواهد شد.

بهترین ملاک برای پرداخت هزینه در چنین پروژه‌های پراکنده‌ای، مبلغ به ازای هر کلمه خواهد بود. از عزیزانی که قصد همکاری در اکوگیک و وسایل نقلیه سبز را دارند درخواست می‌شود رزومه بسیار مختصر از خود به همراه هزینه‌ی درخواستی به ازای هر کلمه را از طریق فرم تماس یا ایمیل زیر برای بنده ارسال نمایند. جهت بررسی کیفیت کار، فایل ضمیمه را دانلود، ترجمه و ارسال نمایید. دانلود فایل ضمیمه

فرم تماس

ایمیل من:

cheraghi28@gmail.com

توسط | ۱۳۹۲/۶/۱۸ ۱۸:۰۰:۳۵ شهریور ۱۶ام, ۱۳۹۲|اخبار اکوگیک|۱ دیدگاه

درباره نویسنده:

رسول هستم، دانشجوی مهندسی برق و علاقمند به انرژی های نو. برای انتشار مطالب مرتبط با محیط زیست و انرژی‌های نو در خدمتتون هستم. امیدوارم برای شما مفید واقع بشم و قدمی در سبزتر شدن کره‌ی زمین بردارم. به دلیل کمبود وقت از همکاری با دانشجویان گرامی معذور هستم. اطلاعات بیشتر در مورد من ...

یک دیدگاه

  1. farnaz شهریور ۱۸, ۱۳۹۲ در ۴:۱۴ ب٫ظ - پاسخ

    :)

درج دیدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.