معرفی سیستم کنترل روشنایی NuBryte

///معرفی سیستم کنترل روشنایی NuBryte

معرفی سیستم کنترل روشنایی NuBryte

سیستم NuBryte یک جایگزین بسیار هوشمند برای کلید چراغ‌ها است که هرشخص قادر به نصب آن در منزل خود می‌باشد. این سیستم ۱۹۹ دلاری می‌تواند به عادات شما پی ببرد و چراغ‌های شما را به هر شیوه‌ای که می‌خواهید تنظیم کند و وقتی اتاق را ترک می‌کنید، چراغ‌ها را خاموش کند. یک NuBryte می‌تواند با دیگر سیستم‌های NuBryte موجود در منزل تعامل داشته باشد. لازم است دوربین مداربسته منزل را به کار اندازید تا به عنوان سیستم امنیت خانه نیز عمل کند. اطلاعات آب و هوا را به شما اعلام می‌کند و همچنین در نقش یک تقویم خانگی نیز عمل می‌کند. از همه بهتر اینکه این سیستم از طرق گوشی تلفن همراه قابل کنترل است.

nubryte-smart-home-control-system-ECOGEEK-01

مهم‌ترین عملکرد سیستم مذکور کنترل نور هر اتاق متناسب با فعالیت فرد در آن اتاق است. همانطور که در شکل زیر مشاهده می‌فرمایید، انرژی مصرف شده برای روشنایی، ۳۰% کل انرژی مصرف شده در منزل را به خود اختصاص می‌دهد که این سیستم با کنترل مصرف انرژی، تا حدودی می‌تواند در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل آورد.

منبع

توسط | ۱۳۹۳/۹/۳۰ ۸:۴۳:۴۳ آذر ۳۰ام, ۱۳۹۳|گجت های سبز|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

رسول هستم، دانشجوی مهندسی برق و علاقمند به انرژی های نو. برای انتشار مطالب مرتبط با محیط زیست و انرژی‌های نو در خدمتتون هستم. امیدوارم برای شما مفید واقع بشم و قدمی در سبزتر شدن کره‌ی زمین بردارم. به دلیل کمبود وقت از همکاری با دانشجویان گرامی معذور هستم. اطلاعات بیشتر در مورد من ...