تبلیغات

/تبلیغات
تبلیغات ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۵:۰۴:۱۵

اکوگیک، وبسایتی است که با هدف ترویج فرهنگ انرژی های نو و محیط زیست در ایران در حال فعالیت و اطلاع رسانی است و تاکنون نقش بسزایی در اطلاع رسانی و آشنا کردن افکار عمومی با این مسائل داشته است. تعداد بازدیدکنندگان اکوگیک روز به روز در حال افزایش هستند و روز به روز تعداد بیشتری از پارسی زبانان به واسطه ی اکوگیک به مسائل مرتبط به محیط زیست و انرژی های نو علاقمند می شوند.

اکنون اکوگیک به عنوان یک وبسایت تخصصی در زمینه محیط زیست و انرژی های نو، جهت تأمین نیازهای مالی خود آماده پذیرش و عقد قراردادهای تبلیغاتی با شرکت های خصوصی و دولتی می باشد. اکوگیک بر خلاف دیگر وبسایت های انرژی های نو که برای جذب مشتری که به واسطه ی روبات یا روش های دیگر بازدید خود را افزایش میدهند، دارای بازدید کنندگان ۱۰۰% حقیقی می‌باشد.

اگر هیچ بنر تبلیغاتی تهیه نکرده اید یا مایل به صرف هزینه های گزاف بابت آن نیستید، بنرهای شما توسط گرافیست‌های حرفه‌ای اکوگیک و به طور کاملاً رایگان طراحی خواهد شد. ویژگی منحصر به فرد تبلیغات در اکوگیک این است که هزینه ی سفارش تبلیغ در اکوگیک، از هزینه ای که باید صرف طراحی بنر تبلیغاتی خود به تنهایی نمایید کمتر خواهد بود. تضمین میکنیم که تبلیغات در اکوگیک، از تبلیغات در هر وبسایت مشابه دیگری مقرون به صرفه تر خواهد بود.

درصورتی که مایل به سفارش تبلیغ هستید، تنها کافی است از طریق فرم تماس، نوع محصول یا خدمات خود، تبلیغ مورد نظر (گرافیکی یا متنی)، نوع بنر (مدرتحرک یا ایستا) را اعلام نمایید.

تعرفه تبلیغات:

تعرفه تبلیغات گرافیکی بسته به سایز و محل قرار گیری از ۴۰ تا ۱۵۰ هزار تومان در هر ماه متفاوت است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایز بنرها، تعرفه ها و همچنین مشاوره رایگان در این مورد، از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید