اکوگیک، تنها وبسایتی است که با هدف ترویج فرهنگ انرژی های نو و محیط زیست در ایران در حال فعالیت و اطلاع رسانی است و تاکنون نقش بسزایی در اطلاع رسانی و آشنا کردن افکار عمومی با این مسائل داشته است. تعداد بازدیدکنندگان اکوگیک روز به روز در حال افزایش هستند و روز به روز تعداد بیشتری از پارسی زبانان به واسطه ی اکوگیک به مسائل مرتبط به محیط زیست و انرژی های نو علاقمند می شوند.

اکنون اکوگیک به عنوان یک وبسایت تخصصی در زمینه محیط زیست و انرژی های نو، جهت تأمین نیازهای مالی خود آماده پذیرش و عقد قراردادهای تبلیغاتی با شرکت های خصوصی و دولتی می باشد.اکوگیک بر خلاف دیگر وبسایت های انرژی های نو که برای جذب مشتری که به واسطه ی روبات یا روش های دیگر بازدید خود را افزایش میدهند، دارای بازدید کنندگان ۱۰۰% حقیقی می‌باشد.

اگر هیچ بنر تبلیغاتی تهیه نکرده اید یا مایل به صرف هزینه های گزاف بابت آن نیستید، بنرهای شما توسط گرافیست‌های حرفه‌ای اکوگیک و به طور کاملاً رایگان طراحی خواهد شد. ویژگی منحصر به فرد تبلیغات در اکوگیک این است که هزینه ی سفارش تبلیغ در اکوگیک، از هزینه ای که باید صرف طراحی بنر تبلیغاتی خود به تنهایی نمایید کمتر خواهد بود. تضمین میکنیم که تبلیغات در اکوگیک، از تبلیغات در هر وبسایت مشابه دیگری مقرون به صرفه تر خواهد بود.

درصورتی که مایل به سفارش تبلیغ هستید، تنها کافی است از طریق فرم تماس، نوع محصول یا خدمات خود، تبلیغ مورد نظر (گرافیکی یا متنی)، نوع بنر (مدرتحرک یا ایستا) را اعلام نمایید.

تعرفه تبلیغات:

۱-بنر jpg یا gif  در بالای تمامی صفحات

ad-top-show

قیمت: ۴۵ هزار تومان در ماه (۵ درصد تخفیف برای اشتراک دوماه، ۱۰ درصد تخفیف برای ۳ ماه و ۲۰درصد تخفیف برای اشتراک ۶ماه)

۲- بنر با سایز ۲۶۶ در ۲۲۲ در ستون کناری تمامی صفحات:

ad-sid-266-show

قیمت: ۵۰ هزار تومان در ماه (۵ درصد تخفیف برای اشتراک دوماه، ۱۰ درصد تخفیف برای ۳ ماه و ۲۰درصد تخفیف برای اشتراک ۶ماه)

۳- بنر با سایز ۱۱۶ در ۲۳۲ در ستون کناری تمامی صفحات

side-ad-116-232 قیمت: ۳۵ هزار تومان در ماه (۵ درصد تخفیف برای اشتراک دوماه، ۱۰ درصد تخفیف برای ۳ ماه و ۲۰درصد تخفیف برای اشتراک ۶ماه)

۴- بنر با سایز ۱۱۶ در ۱۱۶ در ستون کناری تمام صفحات

116-116ad قیمت: ۲۵ هزار تومان در ماه (۵ درصد تخفیف برای اشتراک دوماه، ۱۰ درصد تخفیف برای ۳ ماه و ۲۰درصد تخفیف برای اشتراک ۶ماه)

۵- تبلیعات متنی در تمام صفحات

قیمت: ۲۵ هزار تومان در ماه (۵ درصد تخفیف برای اشتراک دوماه، ۱۰ درصد تخفیف برای ۳ ماه و ۲۰درصد تخفیف برای اشتراک ۶ماه)

تبلیغات بنری با سایز بزرگ (مانند بنری که در ادامه آورده شده) در صفحه اول: تماس بگیرید.

big-banner-ad

در صورت تمایل به نمایش بنر تبلیغاتی شما در وب‌سایت وسایل نقلیه سبز (علاوه بر اکوگیک) فقط ۱۵ درصد به هزینه‌های فوق افزوده خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایز بنرها، تعرفه ها و همچنین مشاوره رایگان در این مورد، از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید: