رسول چراغی

/رسول چراغی
رسول چراغی ۱۳۹۳/۸/۲ ۱۵:۱۶:۱۸

[fullwidth menu_anchor=”” backgroundcolor=”” backgroundimage=”” backgroundrepeat=”no” backgroundposition=”center” backgroundattachment=”fixed” bordersize=”0px” bordercolor=”” borderstyle=”solid” paddingtop=”20px” paddingbottom=”20px” class=”” id=””]
[one_half last=”no” class=”” id=””]

احترام به طبیعت احترام به زندگیست و احترام به زندگی احترام به خالق است.

سلام.

رسول چراغی هستم (سمت چپ در عکس روبرو)، دانشجوی مهندسی برق و علاقمند به انرژی‌های نو، محیط زیست، علم، تکنولوژی و دنیای الکترونیک. از مباحث مرتبط با انرژی های نو، بیشتر به وسایل نقلیه الکتریکی و هیبرید الکتریکی علاقه دارم و در دوران دانشجویی خودم در این مبحث به طور تئوری مشغول به مطالعه شدم که حاصل آن، ترجمه کتاب پروفسور عمادی و احسانی (از آمریکا) بود. وبسایت دیگه‌ای که دارم توش فعالیت می‌کنم، وسایل نقلیه‌ی سبز هست که مباحث مرتبط با خودروهای هیبرید و الکتریکی را پوشش میده.

در دوران دانشجویی خودم، عضو عادی پژوهشکده انرژی های نو دانشگاه آزاد اصفهان بودم و با همکاری این پژوهشکده، دو دستگاه توربین بادی ۲ کیلووات (مقیاس کوچک) در مزرعه این دانشگاه نصب کردیم. در انجمن انرژی بادی ایران نیز عضو هستم ولی تاکنون در این انجمن کار مفیدی انجام نداده ام.

بنده فقط خواننده مطالب عمومی در زمینه محیط زیست و انرژی های نو هستم و هیچ گونه تخصصی در این زمینه ندارم. اگر هم اطلاعاتی در این زمینه ها داشته باشم، از نقطه نظر طراحی سیستم های الکترونیکی مرتبط با این مباحث است، که آن هم دانش بسیار ناقصی است که امیدوارم بتوانم روز به روز کامل ترش کنم. لذا در همینجا، از تمامی دوستانی که از طریق کامنت ها یا ایمیل برای همکاری در پروژه های دانشجویی خود درخواست کمک میکنند، عذرخواهی میکنم و عدم آمادگی خود برای همکاری با آن ها را اعلام مینمایم.

فرصت چندانی برای به روز رسانی وبسایت ندارم، لذا امیدوارم عاشقان طبیعت، محیط زیست و انرژی های تجدیدپذیر در این وبسایت به بنده کمک کنند تا اطلاعات هموطنان خود در این زمینه را کامل تر و کامل تر کنیم به این امید که کشور و سیاره سبزتری داشته باشیم.

[/one_half]
[one_half last=”yes” class=”” id=””]

 

 

rasool-beside-wind-turbine

 

 

[/one_half]

[/fullwidth]